BiM - slogan
BiM
Systemy Alarmowe SWiN
Można zaryzykować stwierdzenie że współczesny System Alarmowy jest systemem inteligentnym. Dzięki nieustannie rozwijającej się technologii i coraz większym możliwościom central alarmowych, stają się namiastka inteligentnego domu. Współczesny system alarmowy w łatwy sposób może być zintegrowany z systemem zarządzania inteligentnego budynku. Dzięki szerokiej gamie czujników i detektorów (detektory ruchu, otwarcia, gazu, wody, temperatury, wiatru itp.), system alarmowy stał się systemem automatyki, potrafiącym samodzielnie przejąć funkcje inteligentnego budynku. Dzięki powszechnemu dostępowi do sieci internetowej, komunikacja pomiędzy użytkownikiem a systemem alarmowym stała się możliwa w każdym miejscu i w każdym czasie, za pośrednictwem komputerów, telefonów komórkowych, tabletów czy smartphonów.

Detektory stosowane w Systemach Alarmowych pozwalają wykrywać intruza, powiadamiać o alarmie włamaniowym, alarmie pożarowych, jak również powiadamiać i innych zdarzeniach, takich jak ulatniający się gaz, tlenek węgla, zalewająca dom woda. Nowoczesny system alarmowy informuje użytkowników o awariach (np. awaria zasilania 230V), potrafi informować o zdarzeniach takich jak powrót dziecka do domu ipt.Wykonywane przez nas instalacje alarmowe oparte są na urządzeniach producentów takich marek jak: Satel, Aritech, Risco, DSC, Bosch, Siemens, Ropam. Na uwagę zasługuje tu lider w produkcji systemów alarmowych, polska firma Satel.

Zapraszamy do zapoznania się z konfiguratorem systemu alarmowego, który w łatwy i obrazowy sposób umożliwia dobór urządzeń systemu alarmowego. Każdy etap poprzedzony jest wyjaśnieniem i opisami wykorzystanych urządzeń. Końcowa konfiguracja może zostać wydrukowana na formularzu, który może służyć jako zlecenie dla naszej firmy.Jesteśmy partnerem:
Uzyskane uprawnienia
Uprawnienia
zobacz więcej
Bądźmy w kontakcie
Jak do nas dojechać?
tel. (+48) 601-48-68-85

zobacz więcej