BiM - slogan
BiM
Inteligentny Budynek – BMS
Inteligentny Budynek łączy urządzenia i instalacje pracujące w budynku w jeden system zarządzania, pozwalający kontrolować ich stan i sterować nimi.

System Zarządzania Budynkiem (BMS - Building Management System) potrafi w sposób automatyczny reagować na zmiany parametrów wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Systemu Inteligentnego Budynku może mieć bardzo szerokie zastosowanie, a jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia.

Na co dzień Inteligentny Budynek ma zastosowanie w sterowaniu ogrzewaniem, urządzeń elektrycznych, w systemach alarmowych, monitoringu wizyjnym, detekcji pożaru, kontroli dostępu. System Inteligentnego Budynku może otwierać lub zamykać bramy wjazdowe, rolety okienne, sterować systemem nawadniania ogrodu, załączać i wyłączać oświetlenie i urządzenia audio-video, jak również inne urządzenia codziennego użytku.

Użytkownik posiada kontrolę nad Inteligentnym Budynkiem dzięki aplikacji zainstalowanej na komputerze, w tablecie, lub w telefonie komórkowym. Zastosowanie Systemu Inteligentnego Budynku może mieć bardzo szerokie zastosowanie, jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia.

Nasz przepis na Inteligentny Budynek to system FIBARO. Jest to system, który może mieć zastosowanie w każdym budynku, nawet w takim który nie był budowany zgodnie z koncepcją inteligentnego budynku. FIBARO jest systemem zupełnie bezinwazyjnym, opartym na bezprzewodowej transmisji Z-Wave.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach FIBARO zapraszamy do obejrzenia filmów, które w doskonały sposób obrazują Inteligentny Dom FIBARO.

Uzyskane uprawnienia
Uprawnienia
zobacz więcej
Bądźmy w kontakcie
Jak do nas dojechać?
tel. (+48) 601-48-68-85

zobacz więcej